Teslimat ve İade Bilgileri

ANASAYFA » Teslimat ve İade Bilgileri

1. TESLİMAT

 Anar Güzel ürünleri 3-7 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilir. Türkiye içi kargo süresi 1-2 iş günü; yurtdışı kargo süresi ise gönderileceği ülkeye göre değişiklik gösterebilir. 


2. İADE/DEĞİŞİM

 Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini veya değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

-Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır.

-İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

-Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

-Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız .        
-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

-Müşteri tarafından ürün geri gönderilmeden para iadesi yapılmamaktadır. Eğer üründe herhangi bir hasar, kırık, taşlarda düşme ya da ürünün değiştirildiği tespit edilirse para iadesi sağlanmayacaktır.

-Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

-Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Aramak yapmak istediğiniz ürün veya kategoriyi yazın.